Career

VIBES zoekt dynamica engineer voor projecten bij grote autofabrikanten

05 November 2018

Wij zoeken versterking voor ons team! Ben je ingenieur met (studie-)ervaring op het gebied van dynamica / trillingen die zijn kennis graag in de praktijk brengt bij de grote autofabrikanten en hun toeleveranciers?  Lees dan verder!

Iemand die de dynamiek en de impact van werken in een startup kan waarderen. Je weet wat een eigenfrequentie is en je vindt het leuk om bij fabrikanten van auto’s, vliegtuigen, schepen en/of andere machines over de vloer te komen. Daarnaast herken je jezelf in het onderstaande profiel:

 • Technisch opgeleid (Werktuigbouwkunde, Lucht- en Ruimtevaarttechniek of vergelijkbaar)
 • Ervaring met experimentele dynamica, modaal en/of frequentie-domein analyse of matrixberekeningen is een pré
 • Competent in MATLAB (ervaring met Müller-BBM of LMS software en FEM-pakketten is een pré)
 • WO/PhD-niveau
 • Beheersing Nederlands en Engels vloeiend
 • Startdatum per direct
 • 0-8 jaar werkervaring (we staan dus open voor zowel starters als meer ervaren ingenieurs)

Startups zijn natuurlijk tof. Maar mocht je nou niet meer precies weten waarom dat zo is, dan staan hier 11 redenen om je even te helpen:

 • Je krijgt de kans om in een klein team te werken op projecten bij (hele) grote klanten, terwijl je met en van collega’s leert een expert te worden op het gebied van geluid en trillingen
 • De projecten waar je aan werkt zitten in de ontwikkelingsfase van klanten. Je hebt dus echt impact op producten die in grote hoeveelheden in de markt gezet worden.
 • Je doet de metingen voor je eigen analyses bij klanten. Hiervoor werk je met data acquisitie hardware van Müller-BBM en sta je regelmatig sensors onder een auto te lijmen of met een impacthamer in je handen
 • Je hebt veel vrijheid en flexibiliteit: prima als je even thuisblijft om je pakketje op te wachten, je blijft ongetwijfeld ook weleens een uurtje zitten om je favoriete .m-script te optimizen
 • Je krijgt een marktconform salaris en wordt intellectueel uitgedaagd
 • Je werkt samen in een enthousiast team met een goede mix van theoretische en praktische kennis (PhD’s, MSc’s, hackers, prototypers, kitesurfers, sleutelaars, ondernemers, muzikanten, …)
 • We werken in de beste tech-incubator van Europa, welke naast >80 startups ook tafelvoetbal, tafeltennis, heerlijke lunches, vrijdagmiddagborrels en feesten heeft!
 • We hebben het mooiste kantoor van YES!Delft: een corner-office met weids uitzicht over Delft Technopolis en A13, met veel groen zowel binnen als buiten het kantoor
 • We ‘disrupten’ een traditionele markt: jij hebt dus impact binnen én buiten het team
 • Je werkt op het randje van wetenschap en industrie: als jij iets nieuws toepast in de industrie ben je waarschijnlijk de eerste (ter wereld)
 • We snappen het als je met headphones op een paar uurtjes op je toetsenbord wilt beuken; dit doen we zelf af en toe ook

VIBES.technology is een YesDelft! startup met als doel geluid & trillings-ontwerpen voor o.a. auto’s, vliegtuigen en schepen te verbeteren: VIBES heeft unieke technologie waarmee in een vroege R&D-fase goede voorspellingen gemaakt kunnen worden van de geluid- en trillingseigenschappen van een te ontwerpen product. Onze klanten zijn de ‘big shots’ in de Europese automotive industrie, zoals BMW, Daimler en Volvo maar we werken ook met bv. ASML. Ons huidige team bestaat uit 7 fulltime engineers /coders­/ondernemers en diverse parttimers. Momenteel werken we aan een nieuwe applicatie die de minder ervaren gebruiker toegang geeft tot de nieuwste technologie in ons vakgebied, maar we hebben ook een MATLAB toolbox voor de liefhebber. Parallel hieraan bieden we onze technologie als dienst aan – en daarvoor zoeken we versterking in ons team!

Denk je een goede match en een briljante aanvulling op ons team te kunnen zijn? Druk dan op onderstaande knop of neem direct contact op met ons (info@vibestechnology.com of 085-7440970) en introduceer jezelf – we horen graag van je!

WE ARE EASY TO FIND

Share this post

Related news items